O nas

Agencja marketingowa social mediowa Frank & Greg powstała, aby realizować potrzeby firm, którym zależy na pozytywnym wizerunku i wysokiej pozycji w sieci. Wspieramy naszych partnerów biznesowych w promocji marek w social mediach. Prowadzimy kanały na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i YouTube.

Jaka jest nasza strategia? Zależy nam! Angażujemy się jak nikt inny.

Nauczymy Cię jak nagrać ciekawe Insta Story, pomożemy zorganizować sesję zdjęciową, wyprodukujemy podcast, napiszemy e – booka. Podpowiemy jak skutecznie komunikować się z otoczeniem online, wskażemy też mocne i słabe strony Twojego wizerunku. Będziemy Twoim drogowskazem. Nim się obejrzysz zostaniemy przyjaciółmi, a my będziemy dumni ze swojej pracy. Na tym się znamy. Na relacjach w sieci. 

Pozwól nam zadbać o swój biznes online

Kim jesteśmy?

Zespół agencji tworzą doświadczeni specjaliści zaangażowani w projekty topowych agencji performance marketingowych w Polsce. To dzięki nim, doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu wiemy dużo o dobrych i złych praktykach podejmowanych w sieci. Agencja social mediowa uzupełnia ofertę wspomnianych firm, tworząc kompleksową propozycję współpracy. Kim jest Frank? Kim jest Greg?

To założyciele agencji, yin i yang, serce i rozum naszej firmy. Eksperci w swoich dziedzinach, którzy tworzą nową jakość. Oczekują wiele od siebie, oraz od innych. Nie boją się pójść o krok dalej w strategii i kreacji, wręcz przeciwnie – interesuje ich wyłącznie extraordynary effect! Zgodnie powtarzają: „Nudzi nas tendencyjność i bylejakość”. Frank & Greg to Katarzyna i Grzegorz Bosakowie.