Tworzenie podcastów

Nagraj z nami swój pierwszy podcast! Opowiedz o doświadczeniach biznesowych i podziel się wiedzą. Zbuduj wizerunek eksperta poprzez autentyczne historie,   które wydarzyły się w Twojej firmie.

Sukces w biznesie, to rzadko przypadek, dlatego pochwal się swoją ciężką pracą. 

Czy wiedziałeś, że co piąty polski internauta w przedziale wiekowym 19 – 49 lat, słucha podcastów? Te lekkie do przyswojenia treści z roku na rok zyskują coraz więcej entuzjastów. Odkryj z nami możliwości tego rozkwitającego medium i przedstaw swoją firmę lub markę osobistą od zupełnie nowej, niebanalnej strony. Spotęgujemy zainteresowanie Twoich odbiorców, a co za tym idzie, również świadomość marki oraz sprzedaż.

Jaki mamy pomysł na Twój podcast?

Twoją grupą odbiorczą są osoby aktywne lub takie, którym dłuży się czas w samochodzie bądź komunikacji miejskiej? Odpowiedz na ich potrzeby i zabaw się nową formą ekspresji zamkniętą w podcaście. Możesz zrelacjonować swoje doświadczenia związane z prowadzeniem firmy, zdradzać zakulisowe sekrety lub zarazić innych wyznawanymi przez Ciebie wartościami. My zajmiemy się stroną kreatywną i techniczną, przygotujemy scenariusz oraz zaprosimy cenionych artystów bądź influencerów do wspólnego podcastingu.

Wyróżnij się

Wykorzystuj inne kanały komunikacji niż te, z których korzysta Twoja konkurencja. Podcast to skuteczne narzędzie do walki o uwagę klientów. Jako że jest to dopiero rozwijająca się forma cyfrowego marketingu, możesz łatwo tworzyć niepowtarzalne, inspirujące treści, a nawet stać się pionierem w swojej branży i zbudować silny wizerunek specjalisty.

Rozwiń swoją społeczność

Dzięki nagrywaniu podcastu, nie tylko zwiększysz rozpoznawalność Twojej marki i dotrzesz do nowych społeczności, ale również zadbasz o szczere, przyjacielskie relacje z obecnymi klientami. Podcast umożliwia autentyczne bliskie spotkanie z odbiorcami Twoich produktów czy usług. Pozwól im się lepiej poznać, przedstaw swoje myśli i przyciągaj intonacją czy barwą głosu trafiającą wprost do słuchawki konsumenta. Nie zgadzamy się na przeciętne efekty, dlatego zadbamy o najlepszy sprzęt, Twoją dykcję i charyzmatyczne brzmienie.

Postaw na networking

Wiemy jak ważne jest budowanie relacji B2B opartych na sympatii i zaufaniu. Dzięki nagrywaniu podcastu możesz rozwinąć sieć networkingową, służącą do wymiany informacji i wzajemnego wsparcia. Skorzystają obie strony specjaliści różnych branż chętnie przyjmują zaproszenie do rozmowy, ponieważ to sprzyja wzmacnianiu pozycji eksperta.

Wykorzystaj recykling treści

Każde medium społecznościowe stawia przed twórcami inne wymagania. Skorzystaj z naszej wiedzy i nie pozwól zginąć Twoim najlepszym kreacjom. Przetworzymy Twoje artykuły czy posty na inne formy, takie jak podcast lub wideo, aby jak najdłużej przyciągały uwagę różnych odbiorców i trafiły do każdego z nich – bez względu na to czy jest wzrokowcem, czy może najbardziej angażują go treści dźwiękowe.

Jak to zrobimy?

Żeby Twój podcast spełniał powyższe kryteria, musi zostać nagrany przy użyciu profesjonalnego sprzętu, a w następnym kroku zwinnie i kreatywnie zmontowany. Jesteśmy wyczuleni na chaos i niedociągnięcia, dlatego współpracujemy z bezkompromisowymi specjalistami. Dzięki naszej pomocy udoskonalisz dźwięk Twojego podcastu, zatroszczysz się o akustykę, podkręcisz dynamikę oraz wykreujesz nietuzinkowy scenariusz. Sięgnij po naszą wiedzę i narzędzia, które przekujemy na biznesowy wynik.

co zyskasz nagrywając podcast?

wyróżnisz się nowoczesną formą komunikacji z otoczeniem

dasz się poznać, wzbudzisz zainteresowanie swoją marką, zbudujesz zaufanie

rozwiniesz sieć networkingową

FAQ

Najczęściej zadawane pytania o social mediach organicznych

Dokładna wycena prowadzenia profilu firmowego zależy od wybranego modelu współpracy, zakresu prowadzonych przez agencję działań, a także oczekiwań klienta. Generowanie satysfakcjonujących wyników wymaga dużego zaangażowania wielu specjalistów cechujących się doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami i żywym zainteresowaniem aktualnymi trendami w social media. W zakres naszych działań może wchodzić m.in.:

 • opracowanie strategii komunikacji marketingowej,
 • tworzenie niebanalnych postów na różne kanały dystrybucji,
 • nagrywanie filmów lub podcastów z zaproszonymi gośćmi,
 • wydawanie profesjonalnych e-booków,
 • prowadzenie live’ów lub webinarów,
 • wykonanie jakościowych sesji produktowych,
 • moderowanie dyskusją w komentarzach.

Koszty są skorelowane z ilością pracy oraz wysiłku, który będą musieli podjąć nasi graficy, fotografowie czy specjaliści od strategii i wizerunku. Wspólnie z Tobą określimy cele i dobierzemy odpowiednie środki komunikacji z klientami, aby stworzyć silną, rozpoznawalną markę.

Jeżeli prowadzisz firmę lub rozwijasz markę osobistą, z pewnością zależy Ci na tym, by jak najlepiej komunikować się ze społecznością, do której kierujesz swoje produkty bądź usługi. Sprawdź, dlaczego warto zaufać agencji social mediowej Frank&Greg:

 1. Sięgnij po nasze know-how – wiemy, jak hierarchizować działania, by strategia marketingowa przyniosła Ci jak najwięcej korzyści przy minimalnych nakładach finansowych,
 2. Na bieżąco sprawdzamy wyniki naszej pracy i wprowadzamy niezbędne ulepszenia strategiczne. W ustalonym czasie otrzymujesz raporty z wynikami działań i wspólnie ustalamy dalsze kroki,
 3. Współpracujemy z doświadczonymi grafikami oraz utalentowanymi fotografami – możesz mieć pewność, że w terminie otrzymasz wysokiej jakości treści, które wyróżnią Cię na tle konkurencji,
 4. Potrafimy dobrać odpowiednie kanały komunikacji, dostosowane do specyfiki Twojej branży, aby pragmatycznie pokierować markę do sukcesu. Nie musisz prowadzić aktywnych profili firmowych na wszystkich social mediach – wystarczy, że będziesz tam, gdzie Twoi odbiorcy.

Marketing organiczny to taki rodzaj promocji i sprzedaży Twoich produktów, który wyklucza płatne formy docierania do odbiorców np. sponsorowane artykuły czy kampanie reklamowe. Nasza agencja social media skupia wiedzę i siły specjalistów do tworzenia profesjonalnych, niebanalnych treści i trwałych relacji z odbiorcami właśnie w ten sposób. Budujemy social media organiczne na takich kanałach jak:

 • Facebook,
 • Instagram,
 • YouTube,
 • LinkedIn.

W ramach tworzenia social mediów organicznych zajmujemy się kreacją filmów wideo, podcastów z gościnnym udziałem zaproszonych specjalistów lub współpracą z influencerami. Projektujemy przykuwające wzrok grafiki, organizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe Twoich produktów wraz z postprodukcją. Zadbamy również o budowanie angażującego dialogu z Twoimi klientami, a także moderacją komentarzy pod postami. Social media organiczne pozwolą stworzyć wiarygodny wizerunek marki, oparty na ważnych dla Ciebie wartościach.

Formy współpracy z agencją social mediową są bardzo różne, a czas osiągnięcia zamierzonych rezultatów zależy od sytuacji wyjściowej – np. tego, czy dana marka działa już jakiś czas na rynku, czy dopiero zaczyna oraz z jak silną konkurencją musi się mierzyć. Efekty działań w social media nie zawsze mają prosty wynik w postaci liczby w tabelce, sukces mierzymy tym, czy udało nam się osiągnąć pożądane cele takie jak:

 • dotarcie do nowych potencjalnych klientów,
 • zbudowanie zaangażowanej społeczności skupionej wokół marki, która żywo reaguje na nasze treści,
 • zgromadzenie klientów, którzy nie tylko prowadzą dynamiczny dialog pod postami wrzucanymi na social media, ale również wykonują pożądaną akcję, np. zapisują się na newsletter bądź kupują oferowany produkt,
 • polecenie – ostatni krok w budowaniu trwałych, opartych na zaufaniu relacji z klientami. Jeżeli odbiorcy polecają Twoje usługi swoim znajomym, przyjaciołom lub w komentarzach na forach dyskusyjnych, to oznacza, że udało Ci się osiągnąć cel.

Strategia komunikacji marki to fundament Twojego biznesu, bez względu na zasięg czy branżę, w której działasz. Aby produkt lub usługa zaistniały na rynku, a Twój klient poczuł się usatysfakcjonowany, musisz zająć się podstawami marketingu. Co możesz zyskać dzięki strategii, którą przygotujemy dla Ciebie?

 1. W pierwszym kroku strategii komunikacji stworzymy personę marketingową, czyli wyobrażenie idealnego odbiorcy Twoich usług. To pozwoli dobrać idealne medium komunikacji oraz precyzyjnie trafiać w potrzeby konsumentów.
 2. Wraz z kreatywnymi grafikami i doświadczonymi fotografami zatroszczymy się o spójną i nietuzinkową identyfikację wizerunkową – wyróżnisz się na tle konkurencji.
 3. Zbudujemy świadomość Twojej marki i stworzymy atrakcyjne treści. Zaprosimy do współpracy specjalistów lub influencerów,
 4. Niezbędnym elementem strategii komunikacyjnej jest budowanie roli eksperta – to zapewni Ci nasze doświadczenie w zakresie public relations.
 5. Zaproponujemy wartości stojące za usługami, za które Twój klient będzie gotów Ci zapłacić.
 6. Zmierzymy efekty strategii komunikacji marketingowej i wprowadzimy niezbędne zmiany.