Social media organiczne

Prawdą jest, że kanały social media są wizytówką firmy, lecz to przede wszystkim wirtualny pomost, który łączy markę z klientem.

Pokaż jaka jest Twoja firma, poznaj swoich fanów i pozostań w stałym kontakcie ze swoją grupą docelową. 

social media organiczne

Pierwsze kroki w social mediach powinny być autentyczne, inspirujące i efektywne, ale niewymuszone. Jak bezpretensjonalnie eksponować piękno oraz użyteczność produktów i skutecznie przykuć uwagę? Zanim sięgniesz po kampanie płatne, zdobądź najwierniejszych fanów swojej marki dzięki autentycznym działaniom organicznym.

Wiemy, że liczy się wizerunek

Pomożemy Ci wyznaczyć cel i osiągnąć go. Łączymy kreatywność z analityką: social media organiczne będą w naszych rękach zarówno estetyczne, jak i efektywne – przekonasz się o tym przeglądając przygotowane przez nas raporty.

Wykorzystamy najskuteczniejsze narzędzia, by budować Twój zasięg, wizerunek i zaangażowanie Twoich odbiorców. Dzięki działaniom naszej agencji social media, Twoją markę wyróżni zręczna komunikacja. Jak tego dokonamy

Przy tworzeniu social mediów organicznych skupimy się na kreowaniu jakościowych treści i budowaniu relacji z Twoimi klientami. Będziemy zawsze otwarci na to, co myślisz i czego potrzebujesz. Wsłuchamy się w Twoją historię, żeby przekuć ją na wartości ważne dla Twoich odbiorców.

Frank & Greg – Twój przewodnik w świecie e-marketingu

W Frank & Greg nie zgadzamy się na przeciętność i nudę, bezkompromisowo dążymy do wdrażania udanych projektów. Kreatywne i niebanalne publikacje, które przekonają odbiorców do kupna Twoich usług lub produktów, zrealizujemy dzięki współpracy z doświadczonymi grafikami oraz cenionymi artystami, influencerami czy montażystami.

Jako agencja social media mamy doświadczenie w zarządzaniu projektami i hierarchizowaniu działań. Pomożemy Ci w opracowaniu i realizacji określonej strategii komunikacyjnej i wizerunkowej, dostosowanej do specyfiki Twojej branży. Wybierzemy trafne kanały social media, zadbamy, by Twoja misja i osobowość w pełni w nich wybrzmiały.

Na jakich kanałach tworzymy?

Na jakich kanałach tworzymy?

Będziemy zawsze tam, gdzie Twoi klienci i współpracownicy. Prowadzimy kreatywne profile prywatne oraz firmowe na takich platformach jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, YouTube, ale możemy Cię wesprzeć także w innych działaniach organicznych.

Prowadzenie Facebooka

Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy w Polsce, konkurencja jest zatem ogromna, ale my wiemy, jak przyciągać uwagę. Efektywne prowadzenie Facebooka daje ogromne możliwości promocyjne, zatroszczymy się o dynamiczny dialog i zbudujemy zaangażowaną społeczność skupioną wokół Twojej marki.

Prowadzenie Instagrama

Instagram to platforma, która pozwoli Ci wzmocnić mniej formalne, przyjacielskie relacje z Twoimi klientami. Bawiąc się nowymi możliwościami technicznymi, śledząc bieżące trendy i Twój rozwój, zapewnimy spójne prowadzenie Instagrama.

Aktywne social media organiczne to nasz konik

Jak zauważyłeś, możesz sięgnąć po wsparcie z różnych obszarów działań marketingu organicznego. Dzięki dobranej przez nas strategii w pełni wykorzystasz potencjał swojej marki, który przekuje się w realne zyski. To jak? Zostajesz z nami na dłużej?

co zyskasz tworząc social media firmowe?

wzrost sprzedaży. social media "sprzedają" - to nie mit

rozpoznawalność w sieci i kreację pozytywnego wizerunku marki

zaangażowaną społeczność

FAQ

Najczęściej zadawane pytania o social mediach organicznych

Dokładna wycena prowadzenia profilu firmowego zależy od wybranego modelu współpracy, zakresu prowadzonych przez agencję działań, a także oczekiwań klienta. Generowanie satysfakcjonujących wyników wymaga dużego zaangażowania wielu specjalistów cechujących się doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami i żywym zainteresowaniem aktualnymi trendami w social media. W zakres naszych działań może wchodzić m.in.:

 • opracowanie strategii komunikacji marketingowej,
 • tworzenie niebanalnych postów na różne kanały dystrybucji,
 • nagrywanie filmów lub podcastów z zaproszonymi gośćmi,
 • wydawanie profesjonalnych e-booków,
 • prowadzenie live’ów lub webinarów,
 • wykonanie jakościowych sesji produktowych,
 • moderowanie dyskusją w komentarzach.

Koszty są skorelowane z ilością pracy oraz wysiłku, który będą musieli podjąć nasi graficy, fotografowie czy specjaliści od strategii i wizerunku. Wspólnie z Tobą określimy cele i dobierzemy odpowiednie środki komunikacji z klientami, aby stworzyć silną, rozpoznawalną markę.

Jeżeli prowadzisz firmę lub rozwijasz markę osobistą, z pewnością zależy Ci na tym, by jak najlepiej komunikować się ze społecznością, do której kierujesz swoje produkty bądź usługi. Sprawdź, dlaczego warto zaufać agencji social mediowej Frank&Greg:

 1. Sięgnij po nasze know-how – wiemy, jak hierarchizować działania, by strategia marketingowa przyniosła Ci jak najwięcej korzyści przy minimalnych nakładach finansowych,
 2. Na bieżąco sprawdzamy wyniki naszej pracy i wprowadzamy niezbędne ulepszenia strategiczne. W ustalonym czasie otrzymujesz raporty z wynikami działań i wspólnie ustalamy dalsze kroki,
 3. Współpracujemy z doświadczonymi grafikami oraz utalentowanymi fotografami – możesz mieć pewność, że w terminie otrzymasz wysokiej jakości treści, które wyróżnią Cię na tle konkurencji,
 4. Potrafimy dobrać odpowiednie kanały komunikacji, dostosowane do specyfiki Twojej branży, aby pragmatycznie pokierować markę do sukcesu. Nie musisz prowadzić aktywnych profili firmowych na wszystkich social mediach – wystarczy, że będziesz tam, gdzie Twoi odbiorcy.

Marketing organiczny to taki rodzaj promocji i sprzedaży Twoich produktów, który wyklucza płatne formy docierania do odbiorców np. sponsorowane artykuły czy kampanie reklamowe. Nasza agencja social media skupia wiedzę i siły specjalistów do tworzenia profesjonalnych, niebanalnych treści i trwałych relacji z odbiorcami właśnie w ten sposób. Budujemy social media organiczne na takich kanałach jak:

 • Facebook,
 • Instagram,
 • YouTube,
 • LinkedIn.

W ramach tworzenia social mediów organicznych zajmujemy się kreacją filmów wideo, podcastów z gościnnym udziałem zaproszonych specjalistów lub współpracą z influencerami. Projektujemy przykuwające wzrok grafiki, organizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe Twoich produktów wraz z postprodukcją. Zadbamy również o budowanie angażującego dialogu z Twoimi klientami, a także moderacją komentarzy pod postami. Social media organiczne pozwolą stworzyć wiarygodny wizerunek marki, oparty na ważnych dla Ciebie wartościach.

Formy współpracy z agencją social mediową są bardzo różne, a czas osiągnięcia zamierzonych rezultatów zależy od sytuacji wyjściowej – np. tego, czy dana marka działa już jakiś czas na rynku, czy dopiero zaczyna oraz z jak silną konkurencją musi się mierzyć. Efekty działań w social media nie zawsze mają prosty wynik w postaci liczby w tabelce, sukces mierzymy tym, czy udało nam się osiągnąć pożądane cele takie jak:

 • dotarcie do nowych potencjalnych klientów,
 • zbudowanie zaangażowanej społeczności skupionej wokół marki, która żywo reaguje na nasze treści,
 • zgromadzenie klientów, którzy nie tylko prowadzą dynamiczny dialog pod postami wrzucanymi na social media, ale również wykonują pożądaną akcję, np. zapisują się na newsletter bądź kupują oferowany produkt,
 • polecenie – ostatni krok w budowaniu trwałych, opartych na zaufaniu relacji z klientami. Jeżeli odbiorcy polecają Twoje usługi swoim znajomym, przyjaciołom lub w komentarzach na forach dyskusyjnych, to oznacza, że udało Ci się osiągnąć cel.

Strategia komunikacji marki to fundament Twojego biznesu, bez względu na zasięg czy branżę, w której działasz. Aby produkt lub usługa zaistniały na rynku, a Twój klient poczuł się usatysfakcjonowany, musisz zająć się podstawami marketingu. Co możesz zyskać dzięki strategii, którą przygotujemy dla Ciebie?

 1. W pierwszym kroku strategii komunikacji stworzymy personę marketingową, czyli wyobrażenie idealnego odbiorcy Twoich usług. To pozwoli dobrać idealne medium komunikacji oraz precyzyjnie trafiać w potrzeby konsumentów.
 2. Wraz z kreatywnymi grafikami i doświadczonymi fotografami zatroszczymy się o spójną i nietuzinkową identyfikację wizerunkową – wyróżnisz się na tle konkurencji.
 3. Zbudujemy świadomość Twojej marki i stworzymy atrakcyjne treści. Zaprosimy do współpracy specjalistów lub influencerów,
 4. Niezbędnym elementem strategii komunikacyjnej jest budowanie roli eksperta – to zapewni Ci nasze doświadczenie w zakresie public relations.
 5. Zaproponujemy wartości stojące za usługami, za które Twój klient będzie gotów Ci zapłacić.
 6. Zmierzymy efekty strategii komunikacji marketingowej i wprowadzimy niezbędne zmiany.