Sesje zdjęciowe produktów

Twój klient kupuje oczami – sięgnij po fotografię produktową.

Fotografia, to główna forma komunikacji w otaczającej nas rzeczywistości, dlatego warto zadbać o profesjonalne przedstawienie swojej oferty. Za sprawą dedykowanych sesji zdjęciowych – pod social media, publikacje na Twoich kanałach, przyciągną uwagę i staną się rozpoznawalne w sieci.

Czy wiedziałeś, że codziennie jesteśmy zasypywani ilością informacji, która odpowiada treściom zawartym w 174 gazetach? To ogromna dawka, która może słusznie przytłaczać. Dlatego skupienie uwagi uległo skróceniu i obecnie typowy komunikat reklamowy przyciąga wzrok konsumentów na 6 do 8 sekund. To oznacza, że masz niewiele czasu na zbudowanie relacji i postawienie pierwszego kroku w drodze ku sprzedaży produktu bądź usługi. Oczekiwania wobec komunikatów wizualnych są wysokie, profesjonalna sesja produktowa pozwoli na tworzenie atrakcyjnych i kuszących publikacji w social mediach.

Dlaczego potrzebujesz fotografii produktowej?

Odczytanie i przyswojenie komunikatu wizualnego zajmuje zaledwie 1/10 sekundy. Warto również podkreślić, że szacunkowo aż 65% społeczeństwa to wzrokowcy.

Jeśli chcesz podkręcić sprzedaż swoich usług, to profesjonalne, wysokiej rozdzielczości zdjęcia mogą stać się kamieniem milowym Twojego marketingu. Jakościowe fotografie produktowe pozytywnie wpływają na zapamiętywalność marki i zwiększają zaufanie klientów. 

Ożywiamy emocje odbiorców

Fotografie typu ghost czy zdjęcia packshotowe, czyli sesje wykonywane na białym tle bez rekwizytów, są dobre do pokazania szczegółowych elementów oferowanego produktu, ale nie wzbudzają żadnych emocji.

A to właśnie wzmacnianie pozytywnych skojarzeń i tłumienie negatywnych, zwane inaczej brandingiem emocjonalnym, jest podstawą budowania przyjacielskiej i zaangażowanej społeczności skupionej wokół Twojej marki.

My wiemy, jak kolory wpływają na odbiorców komunikatu, jakich gości warto zaprosić do współpracy, żeby podążać za zamiłowaniami Twoich klientów oraz gdzie znaleźć studio, w którym zawsze panuje złota godzina. Zajmiemy się oprawą techniczną i kontaktem z influencerami czy cenionymi artystami.

Przekazy wizualne zgodne z Twoją historią

Przy tworzeniu sesji produktowej weźmiemy pod uwagę Twoje dotychczasowe doświadczenia i historię, która kryje się za Twoimi produktami lub usługami. Jesteśmy zawsze otwarci na sugestie partnerów i doceniamy wartości, którymi się kierują, co pozwala osiągnąć unikalny, szczery efekt.

Fotografia produktowa – Wrocław

Tworzymy sesje produktowe, które pobudzają wyobraźnię i marzenia konsumentów. Nasza oferta jest skierowana do Ciebie, jeśli:

 • rozwijasz firmę lub markę osobistą i chcesz stworzyć bank zdjęć pod publikacje na media społecznościowe,
 • jesteś rękodzielnikiem i chcesz sprzedawać więcej,
 • prowadzisz sklep internetowy,
 • zamierzasz wydać e-booka,
 • potrzebujesz zdjęć Twojej restauracji lub dań do menu.

Oprócz przeprowadzenia sesji zdjęciowej i obróbki gotowych fotografii, nasi specjaliści mogą zająć się montażem wideo, projektem pełnej identyfikacji wizualnej czy wykreowaniem spójnych grafik.

Możesz nam również zlecić prowadzenie mediów społecznościowych Twojej firmy, zatroszczymy się o regularne, uporządkowane publikacje. Sięgnij po nasze doświadczenie i umiejętności, które wyróżnią Twoją markę.

co zyskasz tworząc zdjęcia pod publikacje w social mediach?

TRAFNY CONTENT pod wybrany kanał SM

profesjonalny charaker profilu

ładunek emocjonalny zawarty w fotografiach, przyciągnie nowych fanów profilu

FAQ

Najczęściej zadawane pytania o social mediach organicznych

Dokładna wycena prowadzenia profilu firmowego zależy od wybranego modelu współpracy, zakresu prowadzonych przez agencję działań, a także oczekiwań klienta. Generowanie satysfakcjonujących wyników wymaga dużego zaangażowania wielu specjalistów cechujących się doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami i żywym zainteresowaniem aktualnymi trendami w social media. W zakres naszych działań może wchodzić m.in.:

 • opracowanie strategii komunikacji marketingowej,
 • tworzenie niebanalnych postów na różne kanały dystrybucji,
 • nagrywanie filmów lub podcastów z zaproszonymi gośćmi,
 • wydawanie profesjonalnych e-booków,
 • prowadzenie live’ów lub webinarów,
 • wykonanie jakościowych sesji produktowych,
 • moderowanie dyskusją w komentarzach.

Koszty są skorelowane z ilością pracy oraz wysiłku, który będą musieli podjąć nasi graficy, fotografowie czy specjaliści od strategii i wizerunku. Wspólnie z Tobą określimy cele i dobierzemy odpowiednie środki komunikacji z klientami, aby stworzyć silną, rozpoznawalną markę.

Jeżeli prowadzisz firmę lub rozwijasz markę osobistą, z pewnością zależy Ci na tym, by jak najlepiej komunikować się ze społecznością, do której kierujesz swoje produkty bądź usługi. Sprawdź, dlaczego warto zaufać agencji social mediowej Frank&Greg:

 1. Sięgnij po nasze know-how – wiemy, jak hierarchizować działania, by strategia marketingowa przyniosła Ci jak najwięcej korzyści przy minimalnych nakładach finansowych,
 2. Na bieżąco sprawdzamy wyniki naszej pracy i wprowadzamy niezbędne ulepszenia strategiczne. W ustalonym czasie otrzymujesz raporty z wynikami działań i wspólnie ustalamy dalsze kroki,
 3. Współpracujemy z doświadczonymi grafikami oraz utalentowanymi fotografami – możesz mieć pewność, że w terminie otrzymasz wysokiej jakości treści, które wyróżnią Cię na tle konkurencji,
 4. Potrafimy dobrać odpowiednie kanały komunikacji, dostosowane do specyfiki Twojej branży, aby pragmatycznie pokierować markę do sukcesu. Nie musisz prowadzić aktywnych profili firmowych na wszystkich social mediach – wystarczy, że będziesz tam, gdzie Twoi odbiorcy.

Marketing organiczny to taki rodzaj promocji i sprzedaży Twoich produktów, który wyklucza płatne formy docierania do odbiorców np. sponsorowane artykuły czy kampanie reklamowe. Nasza agencja social media skupia wiedzę i siły specjalistów do tworzenia profesjonalnych, niebanalnych treści i trwałych relacji z odbiorcami właśnie w ten sposób. Budujemy social media organiczne na takich kanałach jak:

 • Facebook,
 • Instagram,
 • YouTube,
 • LinkedIn.

W ramach tworzenia social mediów organicznych zajmujemy się kreacją filmów wideo, podcastów z gościnnym udziałem zaproszonych specjalistów lub współpracą z influencerami. Projektujemy przykuwające wzrok grafiki, organizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe Twoich produktów wraz z postprodukcją. Zadbamy również o budowanie angażującego dialogu z Twoimi klientami, a także moderacją komentarzy pod postami. Social media organiczne pozwolą stworzyć wiarygodny wizerunek marki, oparty na ważnych dla Ciebie wartościach.

Formy współpracy z agencją social mediową są bardzo różne, a czas osiągnięcia zamierzonych rezultatów zależy od sytuacji wyjściowej – np. tego, czy dana marka działa już jakiś czas na rynku, czy dopiero zaczyna oraz z jak silną konkurencją musi się mierzyć. Efekty działań w social media nie zawsze mają prosty wynik w postaci liczby w tabelce, sukces mierzymy tym, czy udało nam się osiągnąć pożądane cele takie jak:

 • dotarcie do nowych potencjalnych klientów,
 • zbudowanie zaangażowanej społeczności skupionej wokół marki, która żywo reaguje na nasze treści,
 • zgromadzenie klientów, którzy nie tylko prowadzą dynamiczny dialog pod postami wrzucanymi na social media, ale również wykonują pożądaną akcję, np. zapisują się na newsletter bądź kupują oferowany produkt,
 • polecenie – ostatni krok w budowaniu trwałych, opartych na zaufaniu relacji z klientami. Jeżeli odbiorcy polecają Twoje usługi swoim znajomym, przyjaciołom lub w komentarzach na forach dyskusyjnych, to oznacza, że udało Ci się osiągnąć cel.

Strategia komunikacji marki to fundament Twojego biznesu, bez względu na zasięg czy branżę, w której działasz. Aby produkt lub usługa zaistniały na rynku, a Twój klient poczuł się usatysfakcjonowany, musisz zająć się podstawami marketingu. Co możesz zyskać dzięki strategii, którą przygotujemy dla Ciebie?

 1. W pierwszym kroku strategii komunikacji stworzymy personę marketingową, czyli wyobrażenie idealnego odbiorcy Twoich usług. To pozwoli dobrać idealne medium komunikacji oraz precyzyjnie trafiać w potrzeby konsumentów.
 2. Wraz z kreatywnymi grafikami i doświadczonymi fotografami zatroszczymy się o spójną i nietuzinkową identyfikację wizerunkową – wyróżnisz się na tle konkurencji.
 3. Zbudujemy świadomość Twojej marki i stworzymy atrakcyjne treści. Zaprosimy do współpracy specjalistów lub influencerów,
 4. Niezbędnym elementem strategii komunikacyjnej jest budowanie roli eksperta – to zapewni Ci nasze doświadczenie w zakresie public relations.
 5. Zaproponujemy wartości stojące za usługami, za które Twój klient będzie gotów Ci zapłacić.
 6. Zmierzymy efekty strategii komunikacji marketingowej i wprowadzimy niezbędne zmiany.