Usługi Social Media

Poznaj usługi, w których specjalizujemy się. Wybierz działania on-line którymi jesteś zainteresowany lub poradź się nas! Chętnie odpowiemy na twoje potrzeby personalizując ofertę. 

SPRAWDŹ CO ROBIMY

Social media ORGANICZNE

Prowadzenie kreatywnych profilów firmowych oraz prywatnych na kanałach Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube.​

Kampanie płatne​

Skuteczne reklamy, które docierają do Twojej grupy docelowej. Działania, które bezpośrednio zwiększają sprzedaż.

Sesje zdjęciowe produktowe

Obraz oraz słowo publikowane w dżungli social mediów musi być wyjątkowo atrakcyjne, aby zostało dostrzeżone. Sesje zdjęciowe pod posty w social mediach to gwarancja dobrej pozycji w sieci.

Współpraca z infulencerami

Opinie i rekomendacje pomagają w realizacji celów sprzedażowych. Współpraca twórców z markami jest efektywną metodą promocji marki. Trafne dobranie Partnerów zapewnia doskonały wynik kampanii. ​

Podcasty

Podziel się swoim doświadczeniem, opowiedz o wyzwaniach biznesowych, zainteresuj użytkowników mediów społecznościowych historią swojej firmy. ​

E-booki promocyjne

Krótkie historie, felietony, mini poradniki do pobrania z Twoich kanałów w social mediach.

Prowadzenie live'ów

Realizujemy profesjonalne live'y na Facebooku i Instagramie. Organizujemy wydarzenia kompleksowo. Sporządzamy scenariusz, zapraszamy gości spotkania/ ekspertów, zajmujemy się stroną techniczną. Światła, kamera, akcja!

Strategia komunikacyjna i wizerUnkowa

Plan jest najważniejszy! Nasze mądre głowy buzują, analizują i wdrażają strategie dostosowane do potrzeb, zgodne z DNA naszych Partnerów. Nie będziemy czarować, wspólnie wypracujemy pozytywny wizerunek.