Prowadzenie live na FB, Instagramie

Pokaż swoim klientom, że jesteś online i porozmawiaj z nimi.  Live’y umożliwiają pozyskanie atencji odbiorców i bezpośredni kontakt z grupą docelową.

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne zaplecze techniczne i merytoryczne, aby Twój live przyciągnął jak największe grono słuchaczy. Wierzymy, że masz wiele do powiedzenia!

Video content i live streaming podczas pandemii zanotowały wzrost zainteresowania nawet o 70% i nic nie wskazuje na to, żeby popularność wspomnianych treści miała spadać. Profesjonalne i ciekawe prowadzenie live’ów to prosta droga do tego, by Twoja marka osobista lub firma rosła w siłę. Wiemy jak przyciągać uwagę, znamy odpowiednie narzędzia i posiadamy kompetentny zespół, który stworzy atrakcyjne i uporządkowane relacje na żywo, spójne z Twoją strategią.

Live’y, czyli marketing konwersacyjny

Czy wiesz, że komunikacja z Twoimi klientami może opierać się na dwóch odmiennych założeniach? Pierwsze z nich zakłada oddzielenie odbiorców od nadawcy, wówczas znajdują się oni w innym miejscu i czasie.

Do tej kategorii należą posty w mediach społecznościowych, wideo na YouTubie czy artykuły na blogu. Drugie założenie nazywamy „zanurzeniem” w komunikacie – klienci są w tożsamym „tu i teraz” z nadawcą, nie tylko uczestniczą w nadawanej treści, ale również mogą na nią wpływać.

Przykładem takiej komunikacji są live’y na Facebooku lub Instagramie czy streamy na YouTubie. 

Dopiero połączenie wymienionych strategii pozwala na wyjście z ofertą do różnych społeczności i spotęgowanie zasięgów. Ale to nie wszystko – jaka moc drzemie w live’ach?

Poznaj i daj się poznać 

Live’y stanowią niepowtarzalna okazję do wyeksponowania, że za oferowanymi produktami czy usługami stoi żywy człowiek z intrygującym doświadczeniem i wartościowymi kompetencjami. Wideo na żywo silnie zapada w pamięć i wzbudza emocje, a to one są siłą napędową decyzji konsumenckich. Wspomożemy Cię w prowadzeniu live’a i napiszemy dla Ciebie wciągający scenariusz.

Ale bycie „na żywo” to nie tylko możliwość autopromocji, Ty również możesz się wiele dowiedzieć o swojej audiencji, a wiedzę przekuć później na celne kampanie reklamowe.

Wypromuj swoje usługi

Live może służyć za znakomity element strategii promocyjnej, dzięki któremu przebijesz się do świadomości klientów i pokażesz autentyczne funkcje reklamowanego produktu. Transmisję można prowadzić jednocześnie na różnych kanałach komunikacji. Przed livem stworzymy wydarzenie promocyjne na Facebooku i zadbamy, by dotarło do szerokiego grona odbiorców. W trakcie relacji na żywo zatroszczymy się o dynamiczną i naturalną moderację dyskusji oraz niezawodną oprawę techniczną.

Sięgnij po trwałe relacje

Tworząc live’y, rozwijaj swoją sieć networkingową, służącą do wzajemnego wsparcia i wymiany opinii. W Twoim imieniu zaprosimy specjalistów z różnych branż do współpracy i zadbamy o to, by nie zabrakło tematów do rozmowy.

Możemy również przygotować scenariusz webinarium czy szkolenia, które poprowadzisz wraz z gościem – ekspertem. Poszerzanie kręgu przyjacielskich i trwałych znajomości biznesowych, buduje pozycję eksperta i może pozytywnie odbić się na przyszłych działaniach rozwojowych Twojej marki.

Postaw mocny akcent w angażowaniu klientów

Według statystyk transmisje live na Facebooku lub Instagramie są nawet 3 razy bardziej angażujące niż pozostałe treści. Live streaming jest nieocenioną pomocą w tzw. personal brandingu, czyli budowaniu marki osobistej, w przypadku której stałe naturalne podtrzymywanie relacji z fanami jest niezwykle istotne.

co zyskasz tworząc live'y?

kontakt z użytkownikami oraz możliwość budowania trwałych relacji

wiarygodność i zaufanie

wzmocnienie pozycji eksperta lub coach'a

FAQ

Najczęściej zadawane pytania o social mediach organicznych

Dokładna wycena prowadzenia profilu firmowego zależy od wybranego modelu współpracy, zakresu prowadzonych przez agencję działań, a także oczekiwań klienta. Generowanie satysfakcjonujących wyników wymaga dużego zaangażowania wielu specjalistów cechujących się doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami i żywym zainteresowaniem aktualnymi trendami w social media. W zakres naszych działań może wchodzić m.in.:

 • opracowanie strategii komunikacji marketingowej,
 • tworzenie niebanalnych postów na różne kanały dystrybucji,
 • nagrywanie filmów lub podcastów z zaproszonymi gośćmi,
 • wydawanie profesjonalnych e-booków,
 • prowadzenie live’ów lub webinarów,
 • wykonanie jakościowych sesji produktowych,
 • moderowanie dyskusją w komentarzach.

Koszty są skorelowane z ilością pracy oraz wysiłku, który będą musieli podjąć nasi graficy, fotografowie czy specjaliści od strategii i wizerunku. Wspólnie z Tobą określimy cele i dobierzemy odpowiednie środki komunikacji z klientami, aby stworzyć silną, rozpoznawalną markę.

Jeżeli prowadzisz firmę lub rozwijasz markę osobistą, z pewnością zależy Ci na tym, by jak najlepiej komunikować się ze społecznością, do której kierujesz swoje produkty bądź usługi. Sprawdź, dlaczego warto zaufać agencji social mediowej Frank&Greg:

 1. Sięgnij po nasze know-how – wiemy, jak hierarchizować działania, by strategia marketingowa przyniosła Ci jak najwięcej korzyści przy minimalnych nakładach finansowych,
 2. Na bieżąco sprawdzamy wyniki naszej pracy i wprowadzamy niezbędne ulepszenia strategiczne. W ustalonym czasie otrzymujesz raporty z wynikami działań i wspólnie ustalamy dalsze kroki,
 3. Współpracujemy z doświadczonymi grafikami oraz utalentowanymi fotografami – możesz mieć pewność, że w terminie otrzymasz wysokiej jakości treści, które wyróżnią Cię na tle konkurencji,
 4. Potrafimy dobrać odpowiednie kanały komunikacji, dostosowane do specyfiki Twojej branży, aby pragmatycznie pokierować markę do sukcesu. Nie musisz prowadzić aktywnych profili firmowych na wszystkich social mediach – wystarczy, że będziesz tam, gdzie Twoi odbiorcy.

Marketing organiczny to taki rodzaj promocji i sprzedaży Twoich produktów, który wyklucza płatne formy docierania do odbiorców np. sponsorowane artykuły czy kampanie reklamowe. Nasza agencja social media skupia wiedzę i siły specjalistów do tworzenia profesjonalnych, niebanalnych treści i trwałych relacji z odbiorcami właśnie w ten sposób. Budujemy social media organiczne na takich kanałach jak:

 • Facebook,
 • Instagram,
 • YouTube,
 • LinkedIn.

W ramach tworzenia social mediów organicznych zajmujemy się kreacją filmów wideo, podcastów z gościnnym udziałem zaproszonych specjalistów lub współpracą z influencerami. Projektujemy przykuwające wzrok grafiki, organizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe Twoich produktów wraz z postprodukcją. Zadbamy również o budowanie angażującego dialogu z Twoimi klientami, a także moderacją komentarzy pod postami. Social media organiczne pozwolą stworzyć wiarygodny wizerunek marki, oparty na ważnych dla Ciebie wartościach.

Formy współpracy z agencją social mediową są bardzo różne, a czas osiągnięcia zamierzonych rezultatów zależy od sytuacji wyjściowej – np. tego, czy dana marka działa już jakiś czas na rynku, czy dopiero zaczyna oraz z jak silną konkurencją musi się mierzyć. Efekty działań w social media nie zawsze mają prosty wynik w postaci liczby w tabelce, sukces mierzymy tym, czy udało nam się osiągnąć pożądane cele takie jak:

 • dotarcie do nowych potencjalnych klientów,
 • zbudowanie zaangażowanej społeczności skupionej wokół marki, która żywo reaguje na nasze treści,
 • zgromadzenie klientów, którzy nie tylko prowadzą dynamiczny dialog pod postami wrzucanymi na social media, ale również wykonują pożądaną akcję, np. zapisują się na newsletter bądź kupują oferowany produkt,
 • polecenie – ostatni krok w budowaniu trwałych, opartych na zaufaniu relacji z klientami. Jeżeli odbiorcy polecają Twoje usługi swoim znajomym, przyjaciołom lub w komentarzach na forach dyskusyjnych, to oznacza, że udało Ci się osiągnąć cel.

Strategia komunikacji marki to fundament Twojego biznesu, bez względu na zasięg czy branżę, w której działasz. Aby produkt lub usługa zaistniały na rynku, a Twój klient poczuł się usatysfakcjonowany, musisz zająć się podstawami marketingu. Co możesz zyskać dzięki strategii, którą przygotujemy dla Ciebie?

 1. W pierwszym kroku strategii komunikacji stworzymy personę marketingową, czyli wyobrażenie idealnego odbiorcy Twoich usług. To pozwoli dobrać idealne medium komunikacji oraz precyzyjnie trafiać w potrzeby konsumentów.
 2. Wraz z kreatywnymi grafikami i doświadczonymi fotografami zatroszczymy się o spójną i nietuzinkową identyfikację wizerunkową – wyróżnisz się na tle konkurencji.
 3. Zbudujemy świadomość Twojej marki i stworzymy atrakcyjne treści. Zaprosimy do współpracy specjalistów lub influencerów,
 4. Niezbędnym elementem strategii komunikacyjnej jest budowanie roli eksperta – to zapewni Ci nasze doświadczenie w zakresie public relations.
 5. Zaproponujemy wartości stojące za usługami, za które Twój klient będzie gotów Ci zapłacić.
 6. Zmierzymy efekty strategii komunikacji marketingowej i wprowadzimy niezbędne zmiany.