paulina soboń instagram

Paulina Soboń

Kim jest Paulina Soboń?

Paulina Soboń to polska twórczyni internetowa i influencerka, działająca w branży fashion & beauty. Jej profile na Instagramie, TikToku i YouTubie śledzą setki tysięcy fanów. Jej kanał na YouTubie subskrybuje ponad 200 tysięcy użytkowników tego serwisu. Na Instagramie (nick: @paulinasobon) śledzi ją ponad pół miliona followersów, natomiast na TikToku influencerka ma już ponad 1,5 miliona obserwujących.

Oprócz treści w obszarze fashion Paulina Soboń dzieli się ze swoimi fanami także inspiracjami w zakresie wizażu i makijażu, bieżącymi wiadomościami ze swojego życia prywatnego. Od jakiegoś czasu również poradami macierzyńskimi, które włączyła w swój repertuar po tym, jak sama została mamą.

Paulina Soboń – WAKSY

Paulina znana jest szerszej publiczności za sprawą kanału WAKSY. Założyła go wspólnie z Przemkiem Biernackim. Konto zostało otwarte w 2017 roku i ma charakter rozrywkowy. Twórcy przygotowują zabawne scenki, przedstawiające w krzywym zwierciadle szkolne życie uczniów. Kanał subskrybuje obecnie niemal 1,5 miliona użytkowników serwisu.