pysznie czy przepysznie instagram

Pysznie czy przepysznie

Pysznie czy przepysznie – co to za profil?

Monika Molecka, pomysłodawczyni i właścicielka profilu Pysznie czy przepysznie na Instagramie jest wielką miłośniczką gotowania. To nie wszystko! Na swoim koncie chętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego, nagrywając stories na temat swoich stylizacji, pupila oraz dekoracji. 

Kulinarny profil na Instagramie Pysznie czy przepysznie (nick @pysznieczyprzepysznie) jest niezwykle popularny i ma obecnie 265 tysięcy obserwujących. Co przyciąga ich jak magnes do Moniki Moleckiej na Instagramie czy Facebooku? Pyszne czy przepyszne to feeria barw – przepiękne potrawy estetycznie podane i sfotografowane. Ślinka cieknie od samego patrzenia!

Pysznie czy przepysznie – dla kochających jeść i gotować

Kochasz jeść i gotować, a może po prostu oglądać piękne dania i szukać inspiracji? Pysznie czy przepysznie zapewni Ci jedno i drugie. Monika Molecka nie tylko odkrywa przed swoimi followersami znane i lubiane przepisy w nowoczesnej odsłonie, ale też sugeruje, z czym i jak je serwować. Bo wiadomo, że jemy nie tylko po to, żeby zaspokoić głód, ale też nacieszyć oczy.