Vlog Casha

Kim jest jego autor kanału Vlog Casha?

Vlog Casha to profil prowadzony przez Casha, którzy od początku nie podaje swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Autor skupia się głównie na publikowaniu filmów ze swoich podróżniczych wypraw, przede wszystkim po Australii, Azji oraz USA.

Pod pseudonimem Cash kryje się podróżnik, który mieszka w Warszawie, jednak przez jakiś czas jego życie toczyło się w Los Angeles, kiedy to uczestniczył w programie Work and Travel USA.

Jak to się zaczęło?

Cash to autostopowicz, który postawił najpierw na podróżowanie po USA, aby nie tylko zebrać doświadczenia i dzielić się rozmaitymi spostrzeżeniami z życia tam, lecz również po to, by zgromadzić fundusze na kolejne podróże. Pierwszy wyjazd to 2015 rok i samotna wyprawa do Nevady, aby pracować na pustyni. Tak zaczęła się cała seria podróżnicza, choć sam kanał został otwarty w 2014 roku.

Vlog obfituje w content podróżniczy, nie brakuje w nim przeżyć i emocji autora. Obecnie Casha można znaleźć również na Instagramie pod nickiem @vlogcasha, śledzonym przez niemal 60 tysięcy followersów.