warszawski koks instagram

Warszawski Koks

Kim jest Warszawski Koks?

Warszawski Koks to grupa miłośników sportu, w skład której wchodzą: Michał Owczarzak, Michał Sakowski, Paweł Sikora i Robert Orzechowski. Początkowo grupę hobbystycznie tworzyło dwóch pierwszych z wymienionych, z czasem doszli kolejni członkowie. Pełne humoru filmiki szybko zyskały uznanie widzów i do dziś nie brakuje licznego grona obserwatorów.

Grupa Warszawski Koks udostępnia swoje materiały zarówno na Instagramie (nick @warszawskikoks), YouTubie, jak i na Facebooku. Materiały promowane w mediach społecznościowych dotyczą nie tylko sportu, w tym kulturystyki i fitnessu, ale też lifestylu, oczywiście w humorystycznym i lekkim wydaniu.

Jak zaczynali?

Członkowie Warszawskiego Koksa zaczęli tworzyć materiały filmowe w 2012 roku. Content bazował przede wszystkim na promowaniu aktywności fizycznej oraz przekazywaniu wiedzy w tym temacie. Dynamiczny rozwój obecnych influencerów, którzy wspólnie tworzą firmę, przyniósł z czasem stworzenie merchu w postaci pierwszej koszulki. Aktualnie grupa tworzy zarówno ubrania, suplementy diety, jak i akcesoria treningowe oraz zdrowe słodycze.