dźwigaj dziewczyno instagram

Dźwigaj dziewczyno

Dźwigaj Dziewczyno – kim jest?

Dźwigaj Dziewczyno to tak naprawdę Kaja Soboń, miłośniczka naturalnej kulturystyki oraz zawodniczka bikini fitness. Jej kanały w mediach społecznościowych skierowane są przede wszystkim do kobiet. W ten sposób zachęca je do podejmowania aktywności fizycznej.

Trenerka fitness, influencerka i youtuberka regularnie publikuje materiały w mediach społecznościowych, jej instagram to @kaja_sbn. Dotyczą one nie tylko poradników odnośnie aktywności fizycznej, ale i treści lifestylowych.

Instagram i początki

Instagram Dźwigaj Dziewczyno pełny jest materiałów filmowych, dzięki którym można obserwować prywatne życie trenerki, w tym jej chłopaka, Michała Owczarzaka, znanego jako Owca. Znajdą się tu ponadto ciekawe challenge oraz sesje Q&A.

Kaja Soboń jest związana z ekipą WK. W 2018 roku debiutowała w trójboju siłowym. Na YouTubie obserwuje ją ponad 300 tysięcy użytkowników.

Projekt Dźwigaj Dziewczyno rozpoczęła w 2015 roku, u boku ekipy WK. Swoim logo sygnuje także ubrania sportowe, przeznaczone do rozmaitych aktywności fizycznych.