mama ginekolog instagram

Mama Ginekolog

Kim jest Mama Ginekolog?

Instagramowa @mamaginekolog to tak naprawdę Nicole Sochacki-Wójcicka. Jest znaną influencerką-lekarką, która w 2021 roku była uczestniczką dość głośnej afery, związanej z faktem, że nie zdała egzaminu ze specjalizacji na ginekologa. Spowodowało to sporo kontrowersji i wzbudziło wątpliwości wśród jej odbiorców, ponieważ wypowiada się w dużej mierze na tematy medyczne. W bieżącym roku ponownie przystąpiła do egzaminu i tym razem go zdała, co również nie obeszło się bez echa wokół jej osoby.

Lekarka na Instagramie

Lekarka Nicole Sochacki-Wójcicka na Instagramie ma niemalże 900 obserwatorów. Jest nie tylko ginekologiem z pasji i influencerką, lecz również bizneswoman. Sprzedaje e-booki, ubrania, artykuły dla dzieci i przedmioty użytku codziennego.  Angażuje się w akcje charytatywne, np. w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Założyła także fundację medycyny prenatalnej Ernesta Wójcickiego.

W 2010 roku ukończyła Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym. Od tego momentu oddaje się pracy jako lekarka. Na jej blogu czytelnicy mogą znaleźć informacje na temat ciąży, porodu oraz wychowywania dzieci.