mama na obrotach instagram

Mama na obrotach

Kim jest Mama na Obrotach?

Mama na Obrotach, czyli Klaudia Klimczyk, to Ślązaczka pochodząca spod Opola. Zaistniała przede wszystkim dzięki TikTokowi, na którym udostępnia humorystyczne filmiki. Zaczęła je nagrywać w czasie pandemii, a dziś może się pochwalić liczbą prawie 200 tysięcy obserwujących jej profil na Instagramie – @mamanaobrotach24. Na TikToku jest to z kolei imponująca liczba prawie 3 milionów followersów.

Content kanału Mama na Obrotach

Mama na Obrotach to przede wszystkim zabawne treści w formie krótkich filmików, na których autorka przedstawia codzienne życie i to, jak radzi sobie z nim kobieta, a zarazem mama z małego miasteczka. W niektórych filmikach występuje razem ze swoimi córkami. 

Klaudia Klimczyk social media oraz swój kanał traktuje jako miejsca, dzięki którym może być wsparciem dla kobiet potrzebujących samoakceptacji. Wspiera ponadto inne matki. Jej treści są pełne humorystycznego podejścia do polskiej wsi, macierzyństwa i ciałopozytywności, posługuje się w nich śląskim etnolektem. Jej fani to zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.