natsu instagram

Natsu

Kim jest Natsu?

To jedna z topowych postaci młodego pokolenia twórców internetowych w Polsce, zdobywająca popularność dzięki treściom rozrywkowym. Natsu na Instagramie ma obecnie ponad 1,5 miliona followersów, a śledzić można ją pod instagramowym nickiem @natalia.karczmarczyk. Filmy na jej kanale YouTube wyświetlono już ponad 200 milionów razy.

Natsu w Internecie

Natsu znana jest przede wszystkim jako uczestniczka i jedna z głównych twarzy Team X. To największy i najgłośniejszy, zaraz po Ekipie, projekt rozrywkowy w polskim Internecie. Jego uczestnicy mieszkają w willi pod Warszawą i podejmują się różnych wyzwań, nie stroniąc od ryzyka i kontrowersji. Z końcem 2021 roku Natalia rozstała się z Team X i rozpoczęła realizację Natsu World – własnego formatu o podobnym charakterze.

Natsu – początki kariery

Natalia Karczmarczyk, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko Natalii, rozpoznawalność zdobyła dzięki telewizji. W latach 2014–2020 wcielała się w postać Ewy, bohaterki paradokumentalnego serialu „Szkoła”, emitowanego na antenie TVN. W tym czasie zaczęła udzielać się także w mediach społecznościowych, zyskując coraz większe uznanie odbiorców.