tromba instagram

Tromba

Kim jest Tromba?

Tromba, czyli Mateusz Trąbka, to kolejna z najjaśniej świecących gwiazd polskiego Internetu, która swoją popularność zawdzięcza przynależności do Ekipy. Mateusza Trąbkę na Instagramie możesz śledzić pod nickiem @trombabomba. Jego profil obserwuje już niemal 2,5 miliona użytkowników, a liczba subskrypcji kanału Tromby na YouTubie zbliża się do 2 milionów.

Czym zajmuje się Tromba?

W swoich mediach społecznościowych i kanale YouTube Mateusz Trąbka publikuje vlogi i filmy, pokazujące realizowanie challenge’ów o różnym charakterze. Nie można zapominać, że Tromba jest jednym ze współtwórców i założycieli Ekipy, czyli największego projektu rozrywkowego w Polskim Internecie.

Prywatnie Mateusz jest miłośnikiem Harry’ego Pottera i Pokemonów. Kocha także egzotyczne zwierzęta – trzyma w domu dwa węże, którym nadał imiona Puszek i Okruszek.

Jak rozwijała się kariera Tromby?

Mateusz Trąbka zaistniał dzięki znajomości z Karolem Wiśniewskim (Frizem), którego poznał dzięki grze Pokemon GO. Zaczął gościć na kanale Friza, by w 2019 roku wspólnie z nim przeprowadzić się do willi pod Krakowem i zacząć tworzyć content pod szyldem Ekipy.