trucking girl instagram

Trucking Girl

Kim jest Trucking Girl?

Ta dziewczyna udowadnia, że świat motoryzacji jest dostępny w takim samym stopniu dla mężczyn, jak i dla kobiet. Trucking Girl znajdziesz na Instagramie @iwonablecharczyk_official, YouTube, Facebooku oraz w… Empiku. Jako zawodowy kierowca ciężarówki Iwona Blecharczyk dzieli się ze swoimi fanami szczegółami podróży – nie tylko za pośrednictwem kanałów w social mediach, ale też w formie książki. 70-metrową ciężarówką przez świat. Za swoją działalność influencerka zdobyła nie tylko sławę i pieniądze, ale też prestiżowe wyróżnienie Barbie Shero – jest ambasadorką akcji, która pomaga dziewczynkom uwierzyć w siebie i spełniać marzenia.

Trucking Girl w mediach społecznościowych

Dziewczyna w ciężarówce, czyli Trucking Girl ma własny kanał na YouTube, który zyskał ponad 437 tysięcy subskrybentów. Oglądają oni i komentują regularnie wrzucane filmy, w których Iwona Blecharczyk pokazuje kadry ze swojej codziennej pracy, ale nie tylko! Można tu też znaleźć recenzje restauracji czy migawki z życia prywatnego celebrytki.

Dlaczego Trucking Girl zdecydowała się na karierę kierowcy zawodowego? Bo, jak sama twierdzi, lubi wolność, piękny dźwięk silnika, zapach południa. Często podróżuje na Sycylię.